Medewerker aan het woord: Peter Borremans
‘Er liep nog een hamster in de slaapkamer’
Onderhoudsmedewerker Peter Borremans zorgt er samen met zijn collega’s voor dat woningen goed en veilig blijven. Hij maakt een kapotte deur weer in orde of verhelpt een lekkage, maar hij doet nog veel meer.
Wil je kort iets over jezelf vertellen?
“Ik ben Peter Borremans, 487 jaar en ik woon in Oost-Souburg. Ik heb twee dochters, een vriendin en twee bonuskinderen. In mijn vrije tijd heb ik twee grote hobby’s: postduiven en Ajax.”
Wat is je functie en hoe lang werk je bij l'escaut?
“Ik ben onderhoudsmedewerker en werk al 25 jaar bij l'escaut. Ik controleer klachten en voer reparaties uit. Het is iedere dag anders. De ene keer repareer ik een deur die niet goed sluit en de andere keer sta ik boven op een dak.”
Hoe ziet een werkdag er voor jou uit?
“Mijn opdrachten staan digitaal in mijn agenda. Ik repareer wat kapot is, maar ik controleer ook woningen als de huurders vertrokken zijn. We zorgen dat alles weer in orde is voor de volgende huurder. Soms maak ik bijzondere dingen mee. Zo kwamen we eens een hamster tegen in de slaapkamer van een lege woning. De vorige huurders waren al vertrokken, maar het diertje liep nog rond. We hebben hem gevangen en de dierenopvang heeft hem opgehaald.”
Wat vind je het leukste aan je werk?
“Als een huurder blij is dat het probleem is opgelost. Daar doe je het voor!”
Heb je een tip voor onze huurders?
“Meld kleine problemen op tijd. Een lekkende kraan, een vochtplek of een losse tegel lijkt misschien niet erg. Maar als je het snel meldt, voorkom je grotere problemen.”