Gratis elektriciteit met zonnepanelen
l’escaut legt al jarenlang zonnepanelen op haar woningen. We hebben er tot nu toe al 17.881 geplaatst! Dat is goed voor het klimaat. En voor de energierekening van de huurders.
Wanneer ben ik aan de beurt? Die vraag krijgen we steeds vaker. l’escaut legt zonnepanelen in fases aan. Als jouw huis aan de beurt is, krijg je hierover een brief.
Huur omhoog?
Na het leggen van zonnepanelen, verhogen we de huur niet. Jouw energierekening gaat naar beneden. Je woonlasten worden dus lager.
Krijg ik geld terug?
De meeste energieleveranciers laten je iedere maand weten hoeveel stroom en gas je gebruikt hebt. Soms geven je zonnepanelen meer stroom dan je gebruikt. Dat lever je dan terug aan het energienet. De vergoeding die je daarvoor krijgt verrekent de leverancier in de meeste gevallen en keer per jaar. Dat gebeurt bij de jaarafrekening.